niedziela, 2 grudnia 2012

Zostałam otagowana :)

Tak przy niedzielnej kawce coś miłego. Mój blog został wyróżniony przez Alutkę oraz Kasię. Serdecznie Wam dziewczyny dziękuję.  To bardzo miłe, gdy coś co robimy zostaje docenione przez innych.Zasady wyróżnienia:
"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za dobrze wykonaną robotę. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu wyróżnienia należy odpowiedzieć na 11 pytań osoby, która to wyróżnienie przyznała. Następnie należy nominować 11 osób (poinformować ich o tym) oraz zadać im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, od którego otrzymało się wyróżnienie."


Pytania od Alutki:

1. Pierwsza własnoręcznie stworzona rzecz.  - tak dawno zaczęłam haftowanie, że nie pamiętam. Początkowo był to jednak haft płaski, więc pewnie jakaś serweta
2. Przed kim w pierwszej kolejności chwalisz się sukcesami (bądź też nowo stworzonymi rzeczami)? - rodziną i Wami :)
3. Najlepsze wspomnienie z dzieciństwa - podkradanie babci drożdżowego ciasta na pączki i pieczenie na węglowej kuchni :)
4. Zakup czego sprawił Ci największą radość? - jak już coś kupuję (tak dla siebie) to zawsze się z tego cieszę, więc nie wiem co tak naprawdę sprawiło mi największą radość
5. Jaki typ postów na innych blogach interesuje Cię najbardziej? - uwielbiam podziwiać hafty innych blogerek, prace decu, cudne karteczki. No i kocham blogi kulinarne :)
6. Jesteś typem perfekcjonisty, który musi mieć wszystko poukładane, zapisane, posegregowane, czy preferujesz chaos? - chaos nie, ale do perfekcji chyba mi daleko ;)
7. Wierzysz w miłość do końca życia? - oczywiście!!!
8. Co kojarzy Ci się z Bożym Narodzeniem? - pierogi, które lepiłam z babcią mniej więcej od 6 roku życia, zapach choinki i nagłe pojawianie się prezentów pod choinką jak byliśmy mali :)
9. W jakich technikach przynajmniej raz w życiu próbowałaś/łeś swoich sił? - haft płaski, krzyżykowy, matematyczny i maszynowy, papierowa wiklina póki co z totalną porażką
10. Czy w swoim własnym domu chciałabyś/chciałbyś mieć wystrój nowoczesny czy raczej klasyczny, przytulny? - coś pomiędzy :)
11. Czy jest coś czego nie umiesz i wiesz, że nigdy nie nauczysz się robić? - mam nadzieję, że jak czegoś zechcę się nauczyć, to prędzej czy później uda mi się to ;)

Pytania od Kasi:

1. Film czy książka? - książka, ale film czasami też
2. Wakacje w Polsce czy za granicą? - za granicą (łatwiej choćby ze względu na to że mieszkam poza granicami kraju), choć ostatnie spędziłam właśnie na podróżach po Polsce i było super
3. Imponuje mi - zbyt wiele osób, żeby je wszystkie wymienić
4. Ulubiony program? - nie mam
5. Upał czy mróz? - jedno i drugie ;)
6. Potrawa, której nie lubisz? - śledzie
7. Nienawidzę, gdy opuszcza mnie wena robótkowa
8. Jestem uzależniona od czekolady
9. Marzę o własnym domu z ogródkiem
10. Bal czy domówka? - częściej domówka, czasami jednak bal to jest to ;)
11. Ulubiony dzień tygodnia? - sobota 

Moje pytania:

1. Ulubiona technika?
2. Koniecznie chciałabym pojechać do....
3. Książka, która poleciłabym każdemu?
4. Najlepszy poprawiacz nastroju to...
5. Wakacje nad morzem czy w górach?
6. Kawa czy herbata?
7. Kuchnia polska czy...?
8. Strój sportowy czy elegancki?
9. Wygraną w totka przeznaczyłabym na...?
10. Kawa czy herbata?
11. Najlepiej relaksuję się przy...  ?

A pytania kieruję do Was wszystkich. Wszystkie zasługujecie na wyróżnienie i bardzo ciężko było by mi wybrać 11 blogów.  Zapraszam więc do odpowiadania w komentarzach.
Miłego niedzielnego popołudnia :)   
  
 3 komentarze:

violi igłą malowane pisze...

Gratuluje wyróżnienia ..

Jagna pisze...

gratulacje :)

w związku z nitką pisze...

Gratuluję wyróżnienia :)